Paszowozy Tosun

Właściwe karmienie bydła ma duże znaczenie dla zdrowia całego stada oraz jakości mleka. Samodzielne dobieranie i podawanie paszy może skutkować tym, że bydło będzie wybierać poszczególne elementy karmy, w wyniku czego nie dostanie pełnowartościowej porcji. Paszowozy Tosun to maszyny, które nie tylko odpowiednio przygotują pokarm, ale także zapewnią równomierne dostarczanie treści każdemu zwierzęciu. Nasza firma oferuje nowoczesne paszowozy wyposażone w dodatkowe funkcje, dzięki czemu maszyny są wydajne i proste w obsłudze.

W ofercie mamy maszyny dostępne w różnych modelach. Dopasowujemy je do potrzeb konkretnego gospodarstwa. Oferowane przez nas paszowozy często porównywane są z najlepszymi markami, takimi jak Blattin, Intermix czy Alima-BIS, gdyż wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością, ale także funkcjonalnością. Nasze maszyny spełniają wszystkie wymagania, podobnie jak paszowozy Celikel, a także Euromilk. W sprzedaży mamy maszyny poziome oraz pionowe, które dla większej wygody można wyposażyć w dodatkowy osprzęt.

Paszowozy Tosun wyróżniają się:
• wysoką wydajnością,
• szybkością przygotowywania pokarmu,
• ekonomicznym spalaniem,
• łatwą obsługą,
• możliwością dopasowania do potrzeb żywieniowych bydła.

Na rynku dostępne są modele produkowane przez takie marki jak Sano i Seko, które wyróżniają się dobrymi parametrami technicznymi. Nasze paszowozy pod względem wyposażenia i stylu pracy są podobne do tych maszyn, jednak wyróżniają się dużo korzystniejszą ceną. Dodatkowo paszowozy Tosun, tak samo, jak maszyny Strautmann, mają wbudowaną dokładną wagę do odmierzania porcji oraz specjalnie zaprojektowany system ślimakowy. Takie rozwiązanie pozwala lepiej przygotować pokarm, aby miał jednolitą strukturę i dokładnie wymieszane składniki paszy. W ofercie mamy zarówno wozy paszowe jednoślimakowe, jak i dwuślimakowe.

Dlaczego warto inwestować w paszowozy?

Gospodarstwa, które zajmują się hodowlą bydła, muszą dbać o zdrowie i dobrą kondycję zwierząt. Odpowiednio przygotowana pasza dostarcza zwierzakom pełnowartościowe składniki odżywcze, co zwiększa produkcję mleka oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia chorób układu pokarmowego. Paszowozy Tosun zostały zaprojektowane tak, aby umożliwiały przygotowanie pokarmu o jednolitej treści. Nie tylko ułatwia to karmienie zwierząt, ale także dostarcza im niezbędne składniki w odpowiednich proporcjach.

W naszej ofercie można znaleźć paszowozy, które sprawdzą się zarówno w przypadku niewielkiego stada, jak i w dużych gospodarstwach hodowlanych. Jeżeli potrzebna jest Państwu pomoc w wyborze odpowiedniego modelu, zawsze służymy pomocą. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne i sprzedażowe na każdym etapie współpracy. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego przez cały czas pozostajemy do Państwa dyspozycji. Odpowiemy na wszystkie pytania i wyjaśnimy niezrozumiałe kwestie. Można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo.