Właściwe karmienie bydła ma duże znaczenie dla zdrowia całego stada oraz jakości mleka. Samodzielne podawanie paszy może skutkować tym, że bydło nie dostanie pełnowartościowej porcji, gdyż będzie wybierać poszczególne elementy karmy. Paszowozy to maszyny, które nie tylko odpowiednio przygotują pokarm, ale także zapewnią równomierne dostarczanie treści każdemu zwierzęciu. Nasza firma oferuje nowoczesne paszowozy wyposażone w dodatkowe funkcje, dzięki czemu maszyny są wydajne i proste w obsłudze.

Paszowozy Tosun – najwyższa jakość na rynku

W ofercie mamy maszyny dostępne w różnych modelach, które dopasowane są do potrzeb konkretnego gospodarstwa. Oferowane przez nas paszowozy często porównywane są z najlepszymi markami, takimi jak Blattin czy Intermix, gdyż wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością, ale także funkcjonalnością. W sprzedaży są maszyny poziome oraz pionowe, które dla większej wygody można wyposażyć w dodatkowy osprzęt.

Nasze paszowozy wyróżniają się:

  • wysoką wydajnością,
  • szybkością przygotowywania pokarmu,
  • ekonomicznym spalaniem,
  • łatwą obsługą,
  • możliwością dopasowania do potrzeb żywieniowych bydła.

Na rynku dostępne są modele produkowane przez takie marki jak Sano i Seko, które wyróżniają się dobrymi parametrami technicznymi. Nasze paszowozy pod względem wyposażenia i stylu pracy są podobne do tych maszyn, jednak wyróżniają się dużo korzystniejszą ceną. Dodatkowo paszo wozy Tosun, tak samo jak maszyny Strautmann, mają wbudowaną dokładną wagę do odmierzania porcji oraz specjalnie zaprojektowany system ślimakowy. Takie rozwiązanie pozwala lepiej przygotować pokarm, aby miał jednolitą strukturę i dokładnie wymieszane składniki paszy.

Paszowozy – dlaczego warto w nie inwestować?

Gospodarstwa, które zajmują się hodowlą bydła muszą dbać o zdrowie i dobrą kondycję zwierząt. Odpowiednio przygotowana pasza dostarcza im pełnowartościowych składników odżywczych, co zwiększa produkcję mleka oraz minimalizuje ryzyko wystąpienia chorób układu pokarmowego. Paszowozy Tosun zaprojektowane zostały tak, aby umożliwiały przygotowanie pokarmu o jednolitej treści. Nie tylko ułatwia to karmienie zwierząt, ale także dostarcza im niezbędne składniki w odpowiednich proporcjach.

W naszej ofercie można znaleźć paszowozy, które sprawdzą się zarówno w przypadku niewielkiego stada, jak i w dużych gospodarstwach hodowlanych. Jeżeli potrzebna jest Państwu pomoc w wyborze odpowiedniego modelu, zawsze służymy pomocą. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne i sprzedażowe na każdym etapie współpracy.