O FIRMIE

Informacje o firmie Ata-Technik

Pochodząca z Budzynia firma Ata-Technik jest generalnym dystrybutorem maszyn rolniczych Tosun. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w województwie wielkopolskim, ale działalność firmy obejmuje całą Polskę. Świadczymy usługi związane z branżą budowlaną i rolniczą. Skupiamy się przede wszystkim na dystrybucji urządzeń rolniczych. Ponadto zapewniamy serwis oferowanych przez nas maszyn i pozostałego sprzętu. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Gwarantujemy wsparcie merytoryczne i fachowe doradztwo. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i udzielą niezbędnych informacji dotyczących użytkowania maszyn rolniczych.

Zajmujemy się przede wszystkim dystrybucją urządzeń marki Tosun. Ta rodzinna firma powstała w latach 70, kiedy to rozpoczęła produkcję nowych maszyn rolniczych w małym zakładzie. Aktualnie firma jest pionierem w produkcji sprzętów rolniczych. Jako pierwsza na krajowym rynku zaprojektowała i wyprodukowała poziome wozy paszowe. Od tamtego momentu, dzięki intensywnej pracy i rozwojowi poziomych wozów paszowych, stawała się coraz większą firmą.

Obecnie Tosun produkuje:

• poziome wozy paszowe w pojemnościach od 4m3 do 30m3,
• pionowe wozy paszowe jedno i dwu ślimakowe,
• stacjonarne prasoowijarki do kukurydzy,
• stacjonarne owijarki do balotów,
• ciągane sieczkarnie do kukurydzy (jedno i dwu rzędowe),
• przetrząsaczo-zgrabiarki.

Firma Tosun obecnie produkuje paszowozy do kilkunastu krajów na świecie. Są to wysokiej jakości maszyny rolnicze, które doskonale sprawdzają się we wszystkich gospodarstwach rolnych. Usprawniają pracę, dzięki czemu są tak chętnie wybierane przez naszych Klientów.

Masz pytanie odnośnie naszych produktów?

Napisz do nas
ADRES

Oś. Cechowe 30, 64-800 Budzyń

TELEFON

T: +48 797 025 218

E-MAIL

info@tosun.pl