Włoska firma Seko to jeden z czołowych producentów wozów paszowych. Sprawdź, jak profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie przekładają się na funkcjonalność produktów tej marki.

Wozy paszowe SEKO s.p.a. i ich najważniejsze zalety

Ponad 30 lat doświadczenia oraz nieustanny rozwój technologiczny produktu w celu dostosowania go do zmieniających się potrzeb konsumentów sprawiły, że obecnie marka SEKO plasuje się wśród najważniejszych producentów maszyn przeznaczonych do żywienia trzody porcjowanymi mieszankami paszy. Zastosowanie urządzeń tej firmy to gwarancja wysokiej zdolności produkcyjnej oraz bezpieczeństwa użytkowników.

Wozy paszowe od SEKO znajdą zastosowanie przede wszystkim w gospodarstwach rolnych o znacznej powierzchni. Do ich czołowych zalet należą m.in. solidna, wytrzymała budowa i niewielkie zużycie paliwa, a także szybkie i jednocześnie dokładne odmierzanie poszczególnych składników TMR.

Jakość oraz wartości odżywcze paszy podawanej bydłu to niezwykle istotny element jego prawidłowego rozwoju. To przede wszystkim od pożywności jedzenia zależy jakość mleka oraz zdrowie poszczególnych osobników – w tym młodych. Korzystanie z paszowozów SEKO umożliwia sprawne przygotowanie optymalnej dawki pokarmowej, która zawierać będzie wszystkie niezbędne zwierzętom składniki pokarmowe. Co więcej, zastosowana w produkcji tych urządzeń technologia umożliwia dokładne rozdrobnienie podawanej karmy – w taki sposób, by poszczególne składniki zostały ze sobą gładko i jednolicie wymieszane, a bydło przyjęło je wszystkie w równomiernej ilości. Dzięki specjalistycznemu systemowi tnącemu możliwe jest przerobienie w ten sposób nawet bardzo dużych ilości paszy w stosunkowo krótkim czasie.

Paszowozy marki SEKO oferują wysoką wydajność oraz szybką i sprawną pracę przy jednoczesnym niskim spalaniu paliwa. Ponadto dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii cechują się one rzadko spotykaną niezawodnością. Pojazdy te eksportowane są do ponad 60 różnych krajów, w tym państw azjatyckich.